Як позбутися нічних жахів?

Якщо ваші сни більше нагадують фільми жахів, то не дивно, що ви постійно відчуваєте нестачу енергії, втомлені і можете часто хворіти, бо організм ослаблений. Що робити у такій ситуаці? Пише nashamama.com.

1. Контролюйте регулярність і тривалість свого сну, якщо засинати і прокидатися в один і той же час, то ймовірність зіткнутися з нічним жахом стає набагато нижчою. Правильний режим сну важливий для підтримки загального стану здоров’я.

2. Не зловживайте курінням і алкоголем, по можливості відмовляйтеся від цих шкідливих звичок. Алкоголь і нікотин надають збудливий ефект на нервову систему, нерідко він проявляється в нічних жахах.

3. Не лягайте спати голодними, при цьому переїдати перед сном теж не варто.

4. Захистіть себе від негативної інформації перед сном, не дивіться телевізор і стрічки в соціальних мережах. Краще увімкніть спокійну музику або почитайте приємну книгу.

5. Якщо впоратися зі страшними снами своїми силами не виходить, не затягуйте з візитом до лікаря. Жахливі сни можуть бути ознакою стресового розладу або психосоматичної патології. Не потрібно записувати свої сни і намагатися знайти в них якийсь прихований сенс, запишіться на прийом до фахівця, і він допоможе вирішити проблему.