Як у 2020-му на Дніпропетровщині провалили програму «Велике будівництво»

У 2020-му національну програму «Велике будівництво» Дніпропетровщина провалила. Планували звести та відновити мінімум 15 соціальних об’єктів. Виконали – лише 11-ть. Такі офіційні дані Мінрегіону, повідомив консультант програми «Велике будівництво» Юрій Голик.

«Для відновлення інфраструктури у 2020-му Дніпропетровщина мала кращі стартові умови в країні. Проте підсумки реалізації «Великого будівництва» – найгірші. Замість 5 шкіл, 5 дитсадків, 5 спортивних об’єктів – в експлуатацію здали 11-ть», – зазначив Юрій Голик, публікує «Мост Днепр».

 Регіон провалив і програму реконструкції приймальних відділень, додав консультант програми. Зокрема, не використали на її реалізацію понад 300 млн грн. Кошти повернули до державного бюджету. Як наслідок – цьогоріч область доробляє ці об’єкти вже за власний рахунок.

«Якщо подивитися на звіти старої команди ОДА – регіон був у перших лавах. Насправді ж – установив абсолютний «антирекорд». Все – через невдале й непрофесійне управління з боку керівництва області», – додав Юрій Голик.

Юрій Голик висловив сподівання, що команда Валентина Резніченка швидко виправить усі помилки попередників.

«На сьогодні у 7 приймальних відділеннях завершили будівельні роботи. Вже почали монтаж обладнання. Впевнений, за підсумками 2021-го область посяде належне місце у звіті про результати «Великого будівництва». Тому що професійний менеджмент – підґрунтя всіх перемог», – сказав Юрій Голик.

За програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у 2021-му на Дніпропетровщині зводять та ремонтують дороги, дитсадки, стадіони, школи, лікарні, приймальні відділення медзакладів.

фото: з відкритих джерел