Як виглядають нові-старі трамваї Дніпра (Фото)

12 серпня у Дніпрі на трамвайні маршрути №11 (Залізничний вокзал – ДМЗ) та №15 (Залізничний вокзал – вул. Криворізька) після модернізації виїхали шість нових трамвайних вагонів, які раніше використовувались у Німеччині. Повідомляють у прес-службі міської ради.

«Як і обіцяли раніше, у серпні вийшла на лінії перша партія підготовлених трамвайних вагонів із 20 одиниць, які місто придбало у Німеччині, а саме у Лейпцигу. До речі, такі ж трамваї досі там працюють. Наступна партія із шести вагонів вийде на міські маршрути вже у жовтні. Загалом до кінця року планується, що усі 20 німецьких трамваїв працюватимуть у нашому місті», — сказав Михайло Лисенко.

Також планується придбати додатково ще 20 одиниць трамвайних вагонів, які нині працюють у Лейпцигу. Загалом у планах закупити повну партію таких трамваїв кількістю 80 одиниць.

«Починаючи з наступного року, замінюватимемо дві трамвайні колії: за маршрутом №1 та №19. Після укладення нової колії на ці маршрути плануємо придбати вже цілком нові вагони. Нині з урахуванням того, в якому стані знаходяться трамвайні колії, ми оновлюватимемо рухомий склад вагонами після модернізації, тобто, які раніше були в експлуатації», — наголосив Михайло Лисенко.

Усередині трамвайних вагонів, як видно, обшивка, скло, сидіння, підлога – все просто в ідеальному стані після німецьких пасажирів. Хочеться, щоб і дніпряни дбайливо ставилися до вагонів, не псували нічого і не смітили, адже вони придбані коштом містян, платників податків.

Комунальне підприємство «Дніпровський електротранспорт» готувало німецькі вагони для виходу на маршрути близько півтора місяця. Зокрема, модернізували обладнання усередині візка вагона (переобладнали його під місцеву колію, оскільки вона ширша за німецьку), пофарбували трамваї та зробили усередині енергоощадне освітлення.