Які продукти допоможуть поліпшити сон восени

Довгі безсонні ночі восени приводять до серйозного фізичного і психічного виснаження. Якщо у вас періодично виникають проблеми зі сном, не варто відразу бігти в аптеку за снодійним.

Ви, напевно, чули, що їсти перед сном шкідливо і для здоров’я, і для фігури. Але є деякі корисні продукти, які допомагають швидше заснути і краще відпочивати. Прямо перед сном їсти їх не варто інакше організм замість того, щоб відпочивати буде перетравлювати їжу. Однак додайте їх у свою вечерю, і безсоння перестане вас хвилювати, про це повідомляє “Радіо MAXIMUM“.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Найкорисніший для сну продукт – індичка. М’ясо містить триптофан, що має м’які седативні властивості. Корисна для відпочинку і солодка кукурудза. Її часто рекомендують їсти тим, хто страждає від безсоння, через високий вміст мелатоніну.

Американські вчені радять не забувати про журавлину, яка також багата на вітамін С і корисна для сну. Добре допомагає заснути мускатний горіх, що знижує кров’яний тиск, розслабляючи кровоносні судини і позитивно впливаючи на настрій.

Фото з відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!