Які продукти врятують від болю в горлі

Деякі продукти допомагають впоратись з болем у горлі. Наприклад, шавлія. Залийте окропом сушене листя шавлії і залиште остигати до приємно теплої температури. Також ви можете приправити їм миску курячого супу. Шавлія здавна використовувався від всіх видів болю, включаючи і виразку. А в поєднанні в спреї з ехінацеєю, шавлія так само ефективний при ангіні, як болезаспокійливий лідокаїн. Пише zdorovia.com.ua.

Морозиво

Цей парадоксальний рада відноситься зовсім до серії “клин клином”. Холодні продукти виконують роль «прохолодних ванн» для горла – зменшують розмноження бактерій, допомагають зняти біль при ангіні. Тільки є його потрібно зовсім трохи.

Банани

Завдяки своїй м’якій консистенції вони не травмують хворе горло. Мало того, банани містять вітамін С, який допоможе організму швидше одужати і протистояти хворобі.

Варена капуста

Вона багата антиоксидантами і допоможе вам впоратися з застудою і ангіною. Проте в сирому вигляді при хворому горлі її їсти не можна. Протушкувати її або приготуйте в вигляді Плюр’ян, щоб вона не травмувала слизову.

Варена морква

Соте з моркви, приготоване на пару, або смажена морква допоможуть швидше видужати завдяки імуностимулюючі вітаміну А. Крім того, він сприяє швидкому загоєнню слизових оболонок горла.

 

Фото: pixabay.