За мирне сьогодення захисники Томаківщини віддали найдорожче – життя

6 лютого мешканці Томаківщини урочисто відзначили – 75-ту річницю визволення району від нацистських окупантів. Цього дня біля меморіалу Слави зібралися ветерани, вдячні томаківці, гості, щоб вшанувати пам’ять тих, хто так і не повернувся з фронтів, подякувати бійцям, які не шкодуючи здоров’я, сил, власного життя захищали рідну землю.

Кужман Томаківський район

Розділити свято з жителями району та до Томаківки приїхав  перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації  Олег Кужман. Разом з керівниками району, ветеранами, представниками трудових колективів, громадських організацій, молоддю Олег Миколайович поклав квіти до меморіалу.

Кужман Томаківський район

… Серед братських могил у краю степовім

Станьмо ближче, задумані чола схиливши,

Щастя, нині здобуте для нас, для живих,

Ми відчуємо ближче. Отут, біля них…

Олег Кужман тепло привітав мешканців району зі знаковою подією. Він зауважив, що саме в ці лютневі дні в багатьох містах і селах правобережної Дніпропетровщини їх жителі від знають 75 річчя звільнення своїх територій. Це особлива подія і добра нагода вкотре згадати вдячним словом мужніх визволителів та вшанувати світлу пам’ять бійців, які віддали тоді своє молоде життя задля перемоги над лютим ворогом. Завдячуючи нашим дідам, прадідам ми живемо під мирним небом. І нехай так буде завжди – мир, злагода, єдність. Нажаль і нині наші хлопці та дівчата захищають рубежі на сході України від агресора. Отож хай якнайшвидше закінчиться ООС і запанує мирне життя на території окупованих областей.

Олег Миколайович побажав, щоб жителі Томаківського району, усієї Дніпропетровщини жили і працювали під мирним небом, пам’ятаючи якою ціною була здобута перемога…