ЗНО в Україні: які області найгірше впоралися із завданнями

В Українському центрі оцінювання якості освіти назвали міста–лідери. Міністр освіти Лілія Гриневич пояснила причини скандалу з подачею документів до ВНЗ за складеним ЗНО цього року, а також ті регіони, де тести провалили. Пише ТСН.

Найкращими на оцінюванні показали себе випускники шкіл Києва та Львова. Столиця стала лідером з математики та біології, а місто Лева – з української мови та історії.

Найнижчі результати з цих предметів показали випускники з Чернівецької, Закарпатської, Херсонської та Рівненської областей.

У центрі також повідомили, що на випускників 2018 року чекають нововведення. Наступного року ЗНО з української мови складатимуть усі випускники профтехучилищ і коледжів. Це дасть змогу оцінити рівень знань у цих навчальних закладах. Та найбільше змін відбудеться в тестах з іноземних мов. Їх розділять на два рівні – Б1 та Б2. Перший будуть складати школярі неспеціалізованих навчальних закладів. Другий — учні шкіл, де іноземну мову вивчають поглиблено. Англійську у вигляді ЗНО доведеться складати всім вступникам до магістратури.