7 причин ввести у свій раціон оливкову олію

Оливкова олія споконвіку вважається джерелом цінних для організму речовин, вітамінів і мінералів. У середземноморській кухні оливкову олію завжди використовували для смаження, маринадів та виготовлення різних соусів.

Корисні властивості оливкової олії зберігаються упродовж п’яти місяців, тому при виборі потрібно звертати особливу увагу на дату виготовлення продукту.

1. Регулярне вживання оливкової олії – відмінна профілактика серцево-судинних захворювань: вона зміцнює судини і робить їх більш еластичними.

2. Оливкова олія корисна тим людям, які перенесли складну операцію або важку хворобу. Вона допомагає організму швидше відновитися і прийти в форму.

3. Оливкова олія виводить з організму токсини, солі важких металів і радіонукліди.

4. При курінні або вживанні спиртних напоїв олія допомагає звільнити дихальні шляхи, а також знижує шкідливий вплив нікотину на внутрішні органи.5. Найбільша цінність такої олії – ненасичені жирні кислоти, користь яких неоціненна. Олеінова, лінолієва і ліноленова кислота – основа оливкової олії. Ці речовини зміцнюють кровоносні судини та покращують зір.

6. Оливкова олія запобігає таким хворобам, як рак, серцево-судинні захворювання, хвороба Альцгеймера, артрит, інсульт і ожиріння. В оливковій олії містяться не тільки антиоксиданти, але і олеокантал, який має жарознижувальний ефект. Вчені довели, що чотири столові ложки оливкової олії – це приблизно 10% дорослої дози ібупрофену.

7. Оливкова олія діє і на центральну нервову систему. Линолієва кислота стимулює вироблення нервових клітин. Завдяки властивостям цієї кислоти оливкова олія поліпшує координацію рухів, пам’ять і швидкість реакцій.

І ще одна істотна перевага оливкової олії пов’язана зі шкірою. Вона захищає її від ультрафіолетових променів. Якщо поруч немає лосьйону для засмаги, експериментуйте з оливковою олією. Засмага ляже на шкіру рівномірно і красиво.