Аграріям Дніпропетровщини передали понад 1,5 тонни насіння озимого ріпаку

Аграріям Дніпропетровщини передали 163 мішки озимого ріпаку – майже 1,5 тонни сировини. Це – гуманітарна допомога від міжнародної компанії.

Насіння розподілили між 47 малими та середніми сільськогосподарськими підприємствами регіону. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Отримали гуманітарну допомогу  – якісний насіннєвий матеріал. Дуже вдячні за це. Насіння стане гарною підмогою для фермерів», – сказав голова «Асоціації фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області» Анатолій Гайворонський.

Він додав – посіяти озимий ріпак аграрії мають до початку осені. Тоді вже влітку наступного  року збиратимуть врожай.

«Зерно якісне, ми не перший рік працюємо з цією компанією-виробником. Дякуємо, що в такий складний час фермерів підтримують.  Ця допомога – значний внесок у розвиток сільського господарства Дніпропетровщини», – сказав представник одного з аграрних підприємств Дніпровського району Олександр Щебанов.

Загалом Дніпропетровщина отримала майже 1,5 тонни насіння озимого ріпаку – 163 мішки. Їх розподілили між фермерськими господарствами області, кожне з яких обробляє до 100 га землі.

«Отримав чотири мішки ріпаку. Дякую! Порадимося з агрономом та будемо починати сіяти», – сказав представник одного з сільськогосподарських підприємств Павлоградського району Юрій Кльоц.

Гуманітарну допомогу передали за сприяння  Міністерства аграрної політики України та департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОВА.