Актуальні питання податкового законодавства обговорили у Дніпрі

У приміщенні обласної організації НСЖУ відбувся брифінг, на якому проінформовано громадськість про актуальні питання, які виникають у платників при застосуванні податкового законодавства.

З журналістами спілкувався начальник Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків ДФС Кирило Коренюк. Він розповів, що з метою покращення умов ведення бізнесу, законами України до Податкового Кодексу внесено низку змін, які стосуються майже всіх податків і зборів. Від ефективного впровадження податкових новацій залежить економіка країни, а відповідно добробут кожного громадянина, тому обговорення актуальних питань є надзвичайно важливим.

Також на брифінгу були озвучені питання щодо авансових платежів при виплаті дивідендів, різниці щодо контрольованих операцій та складання податкової звітності з податку на прибуток підприємств з урахуванням змін, внесених до Податкового кодексу України. Для декларації з податку на прибуток підприємств, яка складається за звітний рік, визначено єдиний строк її подання – протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного року, незалежно від того,  за який базовий звітний період складається декларація – квартал або рік.

Для всіх платників граничний строк подання декларації з податку на прибуток підприємств  01.03.2018 року.