Чому не варто йти у спортзал у поганому настрої

Нещодавно вчені проаналізували дані 12 тисяч 500 людей, що живуть в 52 країнах. Виявилося, що інтенсивні вправи в поганому настрої збільшують ризик виникнення серйозних хвороб серця, пише “Країна здоров’я”.

“Проблеми з серцем і тренування в стані гніву – не надто хороше поєднання. Їх комбінування в три рази підвищує ризик захворюваності і настання інфаркту. Тому не варто вирушати на тренування, якщо ви відчуваєте себе не дуже добре. Краще просто прогуляйтеся по парку або відволіктись від неприємних думок, послухавши приємну музику, – коментує психолог Джон Лофстер.

Однак, експерт відзначає, що дотримуватися поради варто тим людям, хто входить до групи ризику і мають потенційну загрозу підвищеного холестерину і захворювань серця і судинної системи.

Всі ж помірні і регулярні заняття фізкультурою допоможуть зміцнити здоров’я в цілому. Але варто звертати увагу на свій психологічний стан і ходити на тренування тільки в хорошому настрої. Людина повинна отримувати від спорту тільки задоволення, щоб фізичне навантаження приносила організму тільки користь і не шкодила.

фото: pixabay