Ці прості поради допоможуть вам завжди висипатися

Зауважили, що ніяк не можете відпочити протягом ночі? Прокидаєтесь розбитими та стомленими? Тоді ці елементарні поради саме для вас, адже здоровий сон – запорука хорошого самопочуття. Повідомляє maximum.fm.

Що ж потрібно зробити для того, щоб висипатися та відпочивати протягом ночі, а з самого ранку відчувати себе бадьоро?

Позбуваємось старого

Для початку потрібно поміняти своє стареньке ліжко, яке буквально «зберегло» форму вашого тіла. Те ж стосується постільної білизни, яку слід частенько прати та змінювати. Такі прості речі додадуть щонайменше 42 хвилини повноцінного сну. До такого висновку прийшла британська організація The Sleep Council.

Оптимальна температура

В спальні має бути температура від 18 до 23 градусів Цельсія. Якщо буде спекотно – ви просто не відпочинете та будете крутитися цілісіньку ніч.

Правильні штори

Що мається на увазі? У вашій спальні не мають бути штори, крізь які не проб’ється жоден сонячний промінь. Природна зміна темряви та світла – це простий і природний (вибачте за тавтологію) спосіб відрегулювати циркадний ритм, який підказує, коли потрібно засинати та прокидатися.

Поза зоною досяжності

Візьміть собі за звичку вимикати телефон на ніч. Якщо ви не готові до таких трюків – залишіть гаджет на кухні, щоб він і не відволікав вас від сну, і не заважав міцно спати.

Здорова забудькуватість

Забули застелити зранку ліжко? Не біда, адже в такому стані постільна білизна краще провітрюється, а це означає, що мінімізується розмноження всіляких кепських мікроорганізмів у вашому ліжку.

Ніякої синтетики

Хочете міцно спати – забудьте про синтетичну постільну білизну, ковдри та одяг. Вони будуть сприяти потовиділенню, що ставатиме на заваді міцному сну.

Без телевізора

Спробуйте годину перед сном обійтися без гаджетів, телевізора та комп’ютера. Це дозволить вашому мозку отримати сигнал, що пора спати.