Медики розповіли, коли хліб може стати небезпечним для здоров’я

При виробництві хліба можуть допускатися помилки, які роблять виріб небезпечним для здоров’я. Медики розповіли, коли продукт не можна вживати в їжу.

Хліб є обов’язковим продуктом в кожному будинку. Однак не завжди виріб виготовлено якісно, тому існує ймовірність наявності в батоні небезпечних бактерій – Bacillus subtilis, про це йдеться в пуплікації «Ukrhealth.net».

Якщо дотримуватися всіх правил виробництва продукту, то ризик захворювання вкрай низький. Однак в деяких ситуаціях слід звернути увагу на хліб. Медики розповіли, коли не можна вживати поживний продукт.

Згідно з нормами, виріб повинен бути реалізований протягом доби після випічки. Цей захід дозволяє убезпечити людину, оскільки даного часу недостатньо для розмноження бактерії Bacillus subtilis, більш відомої як тягуча хвороба. При наявності небезпечних мікроорганізмів м’якуш хліба покривається слизом і стає тягучим. Також присутній запах валеріани, а в більш запущених випадках аромат гнилих фруктів.

Читайте також:     Сезон грипу: мешканців Дніпропетровщини закликають вакцинуватися

При виявленні зазначених вище ознаках хвороби необхідно відразу викинути виріб. Також варто віддати свою перевагу житньому хлібу, оскільки у нього кислотність вище і Bacillus subtilis просто не можуть вижити у цьому середовищі.

Найкраще купувати тільки свіжий хліб. В такому випадку, навіть якщо продукт заражений, ймовірність захворювання вкрай мала, тому що мікроорганізми просто не встигнуть розмножитися. Дотримання елементарних правил позбавить від можливих проблем зі здоров’ям і збереже сімейний бюджет.