Мешканці Дніпропетровської області отримають державну допомогу

Нині 96 тис мешканців Дніпропетровської області користуються пільгами на оплату житлово-комунальних послуг. 211 тис жителів домогосподарств отримують субсидії. 142 тис людей – соціальну допомогу. Про це розповіли в обласній військовій адміністрації.

«Всі управління соціального захисту працюють у посиленому режимі. Ведуть прийом мешканців, консультують телефоном. Призначають різні види соціальної допомоги, пільги, субсидії. Нині державні гарантії надаються у повному обсязі. Бюджетні кошти надходять своєчасно», – зазначила директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОВА Олена Кришень.

Серед пільговиків на оплату комунальних послуг – 28,5 тис мешканців Дніпра. Це учасники бойових дій, ветерани, АТОвці, багатодітні родини. 43,8 тис дніпрян отримують соціальну допомогу при народженні дитини та інші виплати – для одиноких матерів, людей з інвалідністю, малозабезпечених опікунів.

Читайте нас в телеграмм-канале t.me/vestidpua

«Тривають і щомісячні виплати дніпрянам за міськими програмами. Це адресна підтримка на оплату житлово-комунальних послуг, виплати родинам загиблих АТОвців, матеріальна допомога на лікування», – сказав заступник Дніпровського міського голови Едуард Підлубний.

Соціальні працівники регіону надають допомогу одиноким літнім людям – доставляють продукти, прибирають в оселях.

Із питань соціальної допомоги можна звертатися на урядову «гарячу лінію» – 1545.