На Дніпропетровщині художниця разом з учнями створює особливі картини (Фото)

8 жовтня у Новомосковському міському історико-краєзнавчому музеї ім. П. Калнишевського відбулося урочисте відкриття виставки картин Поліни Вікторівни Тертишнікової та її учнів. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє адміністрація музею. Пише «Полезная газета».

Художниця працює у найрізноманітніших жанрах, серед яких – пейзаж, натюрморт і навіть портрет, який є найскладнішим для багатьох митців, адже людське обличчя – тонка річ і для художника дуже важливим є природнє відчуття міри, здатність передати не тільки правильність пропорцій, а й характер персонажа.

І дійсно, Поліні Вікторівні це вдається, адже створений нею портрет «Травень», із зображенням жіночого обличчя, який ми можемо побачити на виставці, виражає доброту, милосердя.

Кожна картина Поліни Вікторівни відрізняється своєю унікальністю і виконана на вищому рівні. Свою майстерність художниця передає учням, адже вона не лише митець, а ще й педагог. У Новомосковську Поліна Вікторівна відкрила власну художню студію, де із задоволенням навчаються діти та дорослі і досягають значних успіхів в образотворчому мистецтві, у чому кожен з вас може переконатися, переглянувши представлені на виставці роботи таких учнів, як Іванової Катерини, Баштовенко Дар`ї, Мухіної Маргарити, Грицьків Ольги, Андрейчикової Анастасії, Копай Аліни та Копай Олександра.