Напої, які допоможуть зміцнити ваш імунітет в будь-яку пору року

Для зміцнення імунітету важливо регулярно отримувати достатню кількість вітамінів, які можна знайти у їжі та напоях. Розглянемо п’ять напоїв, які є чудовими джерелами вітамінів і позитивно впливають на імунну систему.

  1. Зелений чай. Цей напій багатий на поліфеноли-флавоноїди, які володіють антиоксидантними властивостями. Згідно з дослідженням у журналі Molecules, зелений чай ефективно знижує ризик розвитку серцевих захворювань та деяких видів раку, а також зменшує запальні процеси в організмі.
  2. Кефір. Цей кисломолочний напій збагачений пробіотиками, що підтримують здоров’я мікробіоти шлунково-кишкового тракту. Огляд у журналі Nutrients вказує на його антиоксидантні, протимікробні та протизапальні властивості.
  3. Лимонно-імбирний чай. Цей напій, що містить багато вітаміну С і біологічно активних сполук, знижує запалення і сприяє загальному зміцненню організму, згідно з дослідженнями у журналі Antioxidants та Nutrients.
  4. Натуральний апельсиновий або грейпфрутовий сік. Згідно з дослідженням у Frontiers in Immunology, ці соки підтримують імунітет завдяки вмісту вітаміну С, фолієвої кислоти та інших біоактивних сполук.
  5. Томатний сік. Помідори — чудове джерело вітаміну С і лікопіну. Вони знижують системне запалення і надають загальну підтримку імунній системі. 100 мл соку містить лише 50 калорій і забезпечує майже 100% денної потреби в вітаміні С.

Ці напої можуть стати корисною частиною вашого раціону, забезпечуючи підтримку імунної системи та загального здоров’я.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

фото з відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!