Невикористаний кешбек українців повернуть до держбюджету

Українцям необхідно використати кошти, накопичені на картках програми «Національний кешбек», до 30 червня 2026 року включно. Після цієї дати невикористані гроші автоматично повернуться до державного бюджету.

Про це повідомили у Міністерстві економіки, довкілля та сільського господарства України.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

У відомстві наголосили, що сама програма продовжить працювати у звичному режимі. Нарахування та виплати кешбеку за купівлю українських товарів і надалі здійснюватимуть після 20 числа наступного місяця.

Зокрема, кошти за покупки, здійснені у квітні, користувачі отримають наприкінці травня. Їх також потрібно буде використати до 30 червня. Виплата кешбеку за травневі покупки запланована вже на липень, після чого система повернеться до стандартного графіка нарахувань.

У межах програми українці можуть отримувати компенсацію у розмірі 5% або 15% за придбання товарів українського виробництва.

Накопичені кошти дозволяється використати для оплати комунальних і поштових послуг, купівлі продуктів харчування, ліків, медичних виробів, книжок та друкованої продукції українського виробництва. Також гроші можна спрямувати на благодійність або підтримку Збройних сил України.

Підготувала Наталія Ковальук

фото з відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *