Олег Кужман: бюджетні кошти спрямовуємо на ремонт доріг

Ремонт доріг – одне з основних завдань,яке нині виконує обласна влада.

Ми звернулися до першого заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олега Кужмана  із запитанням, які саме дороги будуть відремонтовані у нинішньому році за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів?

— Таких вулиць і доріг по області чимало.  Назву деякі з них.

Томаківський район:

У Мирівській ОТГ буде здійснено капітальний ремонт дороги  по вул. Українська, вул. Стадіонна в с. Топила, провулку Поштовий.  Вулиць Шкільна, Річкова, Сільськогосподарська в с. Зоря.

Виконано капітальний ремонт дороги по вул. Набережна в с. Мирове. Також виконано капітальний ремонт Набережної в с. Вищетарасівка.

Томаківська ОТГ: вул. Ватутіна, Л.Українки в с. Томаківка. Вул. Центральна в с. Китайгородка. Вул. Степова в с. Преображенка.

По Криничанському району:

Аулівська ОТГ: вул. Калинова та вул. І.Сірка в с. Аули, вул. Гагаріна в с.Українка.

Божедарівська ОТГ: вул. Кооперативна, вул. Польова в Божедарівці. Провулок Садовий, провулок Шевченка, вул. Гагаріна в с. Болтишка. Вул. Кленова і Зелена в с. Новомилорадівка.

По Криничанській ОТГ: вулиця та провулок Грушевського, вул. Заводська в с. Кринички. Вул. Незалежності від будинку № 30 до будинку № 72 в с. Маломихайлівка. Вул. Л.Українки в с. Шмакове.

По Солонянському району: вул. Кубишка і Янтарна с. Башмачка. Вул. Миру і вул. Личкатого с. Березнуватівка. Вул. Шевченка, Вишнева, Гагаріна в с. Олександропіль. Вул. Шевченка від вул. Пушкіна до вул. Ломана в с. Привільне. Вул. шкільна від будинку №55 до траси Т-04-20 с. Письмичеве. Вул. Шевчекнка в Сурско – Михайлівці.

На питання чи відбуватиметься ремонт доріг не лише в селах а і у містах, перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман навів приклад Марганця, де буде відремонтовано вул. Горького та Лермонтова від перехрестя вул. Гідності до шляхопроводу через залізницю з автодорожніми підходами.

У місті Кам’янське буде здійснено капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Цілковського від вул. Сергія Слісаренка до вул. Гайдаматська.