Овочі, які блокують запальні процеси в організмі

Біль та скутість суглобів – перша ознака артриту. На жаль, від нього немає ліків, але ви можете полегшити симптоми та знизити ризик розвитку артриту, ведучи здоровий спосіб життя. Дослідження переконливо доводять необхідність включення хрестоцвітих овочів у свій раціон, повідомляє “Країна здоров’я“.

Брокколі, брюссельська капуста, білокачанна капуста, бок-чій і цвітна капуста є одними з кращих прикладів. Дані науковців свідчать про те, що природний компонент, який міститься в цих хрестоцвітих овочах, сульфорафан, пояснює цей ефект.

Сульфорафан блокує запальний процес і може уповільнювати пошкодження хряща при остеоартриті (ОА). Остеоартрит є найпоширенішим типом артриту. Ним страждають близько третини людей віком 45 років і більше.

Сульфорафан уповільнює руйнування хрящів у суглобах, пов’язане з болючим і часто виснажливим остеоартритом. У мишей, які отримували їжу, багату на сполуку, було значно менше пошкоджень хрящів і остеоартриту, ніж у тих, хто цього не робив.

Є деякі свідчення того, що дієти з високим вмістом овочів сімейства хрестоцвітих можуть запобігти розвитку ревматоїдного артриту.

фото із відкритих джерел