Про ситуацію на Дніпропетровщині за тиждень розповів голова облради

Цього тижня на Дніпропетровщині було 30 сигналів повітряної тривоги. Ворог обстрілював Криворізький, Нікопольський, Синельниківський та Дніпровський райони. Загалом здійснив майже 30 атак. Загинуло 26 людей. Про це розповів під час брифінгу в Дніпропетровській ОВА голова обласної ради Микола Лукашук.

«Ворог гатить по нашій області ракетами, зі ствольної артилерії, «Градами» та «Ураганами». Здійснив комплексну атаку на залізничну станцію Чаплине – з високоточної зброї. Це був навмисний акт терору, в результаті якого загинуло 25 людей», – зазначив Микола Лукашук.

Від ворожих атак найбільше страждають Нікопольський, Криворізький, Синельниківський райони.

«Вперше з початку війни маємо тенденцію до зменшення кількості переселенців. За 5 днів із області виїхало 2 тис людей. Залишилося 315,5 тис. Пов’язуємо це з почастішанням обстрілів. З початку тижня було майже 30 ворожих атак», – сказав Микола Лукашук.

Попри обстріли, ситуація в області стабільна, під повним контролем ЗСУ, наголосив Микола Лукашук. Критична інфраструктура працює. Регіон забезпечений ліками, продуктами, найнеобхіднішим.

«Готуємося до опалювального сезону, аби розпочати його вчасно. Комунальники перевіряють котельні та мережі. По всій країні у сховища вже закачали понад 12 млн кубометрів газу. Загалом повинно бути майже 17 млн кубів», – розповів голова обласної ради.

Він додав: попереду – початок навчального року. Для переважної більшості учнів він буде у дистанційному форматі.