У Кривому Розі дівчата хотіли «безкоштовно» відпочити у кафе

Наприкінці минулого тижня близько 4-ї ранку на Головний пульт централізованого спостереження надійшов виклик про спрацювання «тривожної кнопки» в одному з нічних кафе мікрорайону Сонячний, куди виїхав наряд ГШР Криворізького міського відділу поліції охорони. Повідомляють в ГУ НП у Дніпропетровській області.

На місці події, зі слів бармена, з’ясувалося, що дві не досить тверезі відвідувачки закладу, добряче «відпочивши», почали просуватися до виходу, залишивши несплаченим рахунок. На прохання персоналу закладу, внести кошти в касу кафе, дівчата відповіли категоричною відмовою. Цілком резонне питання щодо причин відмови та повторна вимога сплатити рахунок викликали хвилю найщирішого обурення з боку гульвіс. На додаток, у вигляді бонусів, дівчата нагородили співробітників кафе, а заодно, і інших відвідувачів нецензурною лайкою та погрозами розправи. Після безрезультатних спроб самостійно вгамувати порушниць громадського спокою та отримати гроші, адміністратор закладу натиснула «тривожну кнопку».

Поліцейські охорони, прибувши за викликом, затримали невгамовних відвідувачок, на яких вказала адміністратор кафе.

Співробітники патрульної поліції, які прибули згодом, прийняли письмову заяву від бармена закладу про несплату рахунку двома клієнтками, які виявилися непрацюючими мешканками Кривого Рогу, 1993 та 1994 років народження.

Усі учасники нічного конфлікту були доставлені поліцейськими охорони до Саксаганського ВП КВП для подальшого з’ясування обставин події.