У ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» підготували «стрічку часу» для споживачів

Побутові споживачі газу розраховуються за спожитий ресурс після його використання. Натомість ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» закуповує прогнозований об’єм блакитного палива наперед, аби безперебійно забезпечувати газом усіх клієнтів компанії.

Щоб побутові споживачі дотримувалися визначених термінів щодо оплати за газ, у ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» підготували «стрічку часу». Тепер в одній пам’ятці міститься вся актуальна інформація: коли потрібно платити за спожитий газ, коли передавати показання лічильників та чекати на платіжку.

Так, з 1 по 5 число кожного місяця споживачам потрібно передавати показання лічильника за попередній місяць. Зверніть увагу, що показання надсилаються не постачальнику, а оператору газорозподільної мережі (ГРМ). Після 5 числа всі дані про спожитий газ акумулюються у регіонального оператора.

У першу чергу електронний варіант рахунків для оплати за газ з’являється в Особистому кабінеті. Згодом, з 10 по 20 число, платіжки друкуються і розносяться працівниками пошти.

До 25 числа кожного місяця споживачі повинні сплатити за використане блакитне паливо. Зверніть увагу, що ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» нараховує оплату за спожитий ресурс лише на підставі обсягів, вирахованих оператором ГРМ.

Швидко здійснити платіж клієнти ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» можуть за допомогою зручних онлайн сервісів:

Особистий кабінет на сайті 104ua;

Чат-бот 7104ua у Viber;

Чат-бот 7104ua у Telegram;

Мобільний додаток 104 Mobile для Android або 104 Mobile Light для iPhone.

У ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» дякують усім споживачам, які вчасно розраховуються за блакитне паливо.