Вчені назвали продукти які нас старять

Старіння є природним процесом, якого неможливо уникнути, але можна сповільнити. Зокрема через правильне харчування.

Для цього варто виключити з раціону певні продукти, розповідають лікарі терапевти та дієтологи, публікують Подробиці.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Серед таких продуктів варто виділити солодощі та інші швидкі вуглеводи: вони швидко надходять у кров і створюють стрибки рівня інсуліну, що несприятливо впливає на організм.

Старінню сприяють трансжири (ковбаси та сосиски) і солоні продукти, оскільки вони викликають набряклість, а також алкоголь (збільшує ризик розвитку ракових захворювань, загострює діабет і гіпертонію).

Газовані напої не лише сприяють швидкому набору зайвої ваги, а стимулюють вироблення поганого холестерину. Все це призводить до розвитку серцево-судинних та аутоімунних захворювань.

Рецепт довголіття наступний: дотримуватися правильного харчування (відмова від щільної пізньої вечері та зниження кількості споживаних калорій), пити багато води (будівельний матеріал для тканин і виводить продукти метаболізму та токсини), регулярно займатися фізичними вправами і повноцінно спати.

Для збереження молодості варто частіше готувати їжу вдома, оскільки їжа в їдальнях і ресторанах найчастіше більш солона для покращення смаку, додала експерт.

фото: з відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!