Яєшня на снiданок — найкращий початок дня

Виявляється, найкращою стравою на снiданок є не вiвсянка, як вважається, а яєшня. Такого висновку дiйшли американськi дослiдники. Вони кажуть, що яєшня насичує органiзм бiлками, дозволяє довго не вiдчувати голоду та навiть допомагає знизити вагу.

— Дослiдники кажуть, що яєшня на снiданок — найкращий початок дня. Навiть краща за вiвсянку. Що ви можете сказати з цього приводу?

— Дiйсно, незважаючи на кориснi властiвостi вiвсянки, нею не можна зловживати, — каже Світлана Фус, дієтолог. — Скажiмо, людям з пониженою кiслотнiстю шлунку взагалi небажано їсти вiвсянку. Та й з погляду поживностi, страви з яєць бiльш практичнi — вони забезпечують органiзм необхiдними калорiями та поживними речовинами. Скажiмо, в одному яйцi мiститься 70 калорiй, 13 вiтамiнiв та мiнералiв, високоякiсний бiлок.

— Чому ж кажуть, що яєшня на снiданок допомагає схуднути?

— Оскiльки органiзм отримує необхiдну порцiю енергiї, нема необхiдностi скоро її поповнювати. Скажiмо, пiсля яєшнi не хочеться їсти протягом трьох годин Тобто, людина з’їсть менш калорiйний обiд, а це сприяє нормалiзацї ваги.

Крiм того, багатий на бiлки снiданок кращий за «вуглеводний» — наприклад, булочку з чаєм чи бутерброд з кавою, як звикло снiдати бiльшiсть людей. Хоча за калорiйнiстю вони майже однаковi, пiсля вуглеводiв швидше хочеться їсти. Та й в багатьох дiєтах рекомендується починати день саме з бiлкового снiданку, щоб бiльшiсть калорiй надiйшла в органiзм у першiй половинi дня.

— Чи є якiсь обмеження — скiльки яєць класти в яєшню, скiльки разiв на тиждень можна так снiдати?

— Здоровiй дорослiй людинi можна вживати одне яйце щодня. Дiтям до 5 рокiв краще не давати яйце частiше двох разiв на таждень, а пiсля 5 — через день. Яєшня на снiданок — найкращий початок дня

— В якому виглядi краще вживати яйця — у вареному, смаженому?

— Я б рекомендувала не смажити, а все-таки варити яйця, причому не накруто, а «у мiшечку», коли бiлок твердий, а жовток — м’який. Саме у такому виглядi яйце найкраще засвоюється органiзмом. Добре робити паровi омлети.

Джерело: Добрий лікар