З початку війни в області хворим на діабет виписали майже 18 тис рецептів на безкоштовний інсулін

На Дніпропетровщині з початку воєнного вторгнення виписали майже 18 тис рецептів на безкоштовний інсулін. А загалом за державною програмою «Доступні ліки» з 24 лютого їх видали понад 128 тис.

Медикаменти безоплатно або зі знижкою в аптеках можуть отримувати як мешканці регіону, так і переселенці. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

 «Активно працює урядова програма «Доступні ліки» й у Дніпрі. Жителі міста та усі, хто приїхав з найбільш небезпечних регіонів, можуть отримувати необхідні ліки. Зокрема, інсулін. Для хворих на діабет такі препарати нині безкоштовні», – зазначив під час брифінгу у ДніпроОВА заступник Дніпровського міського голови Андрій Бабський.

Від додав, що звертатися за медикаментами потрібно до аптек із позначкою «Доступні ліки». При цьому мати паперовий або електронний рецепт від лікаря.

«Медична система міста працює злагоджено, лікарі щодня виконують свою роботу. Маємо й приємні новини. За час війни у Дніпрі народилося 750 дітей. Серед них 353 дівчинки та 397 хлопчиків», – сказав Андрій Бабський.

Медичні заклади Дніпропетровщини забезпечені основними ліками та продовжують робити запаси.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!