Чи може ваш біль у попереку бути спричинений дефіцитом вітаміну D?

Дефіцит вітаміну D – це стан, який може призвести до деформації і болю в кістках, і люди, які увесь час перебувають у приміщенні, знаходяться в зоні ризику. З цієї причини біль у спині може бути пов’язаний з низьким рівнем вітаміну D, а правильні добавки можуть вам допомогти, пише Жіночий світ з посиланням на Express.

Великі спостережні дослідження виявили взаємозв’язок між дефіцитом вітаміном D та хронічними болями в попереку. В одному з них вивчався зв’язок між рівнем вітаміну D та болями в спині у понад 9000 жінок старшого віку.

Вчені виявили, що люди з дефіцитом вітаміну D частіше страждають від болю в спині, включаючи сильний біль, що обмежує щоденну діяльність.

Інше дослідження показало, що люди з дефіцитом вітаміну D майже вдвічі частіше відчувають біль у кістках в ногах, ребрах або суглобах порівняно з тими, у кого рівень цієї поживної речовини в нормі.

Низький рівень вітаміну D в організмі може бути причиною або фактором, що сприяє появі болю в кістках і попереку.

У дослідженні, опублікованому в Національній медичній бібліотеці США, Національному інституті охорони здоров’я, досліджували дефіцит вітаміну D та його зв’язок з болями в спині. За словами науковців, кореляція між нестачею вітаміну D відіграє важливу роль у лікуванні хронічних болів у шиї та спині, а також м’язових спазмів. Вони рекомендують пацієнтам із цими проблемами здавати аналізи, щоб перевірити рівень “сонячного” вітаміну у їхньому організмі. Особливо важливо це для тих, хто слабо відреагував на призначені ліки.

Нестача вітаміну D сильно збільшує ризик проблем із м’язами, кістками та суглобами. Експерти вважають, що вона може бути винуватцем відчуття пульсації або болю в кістках, особливо в колінах і спині. Вітамін D також вважається важливим для запобігання переломам кісток, оскільки він робить їх досить міцними, щоб витримати падіння.

фото: Жіночий світ