Який солодкий продукт може бути корисним для здоров’я

За словами лікаря-дієтолога Олени Соломатіної, корисним є вживання дуже помірної дози якісного згущеного молока, повідомляє “Жіночий Світ“. Натуральне згущене молоко, може бути корисним для здоров’я.

«У складі якісного згущеного молока, яке виготовлено за ГОСТом, допускається всього чотири інгредієнти: коров’яче молоко, цукор-пісок, цукор молочний та вода. Таке згущене молоко може принести організму певну користь, якщо вживати його в невеликих кількостях», – сказала лікар.

Соломатіна уточнила, що вживання молока пов’язане з позитивною дією у випадках сильного виснаження, ослаблення організму, занепаду сил під час стресу. Продукт допомагає швидко поновити сили, повернути тонус. Але й сприймати згущене молоко в подібних обставинах потрібно як «ліки», і з’їдати тільки одну-максимум дві ложки для відновлення сил.

Також дієтолог зауважила, що при сильному бажанні зїсти щось солодке краще вгамувати такий апетит невеликою кількістю згущеного молока, ніж почати їсти вироби, що містять замінники, барвники або консерванти.

«У якісному згущеному молоці набагато менше трансжирів та інших шкідливих речовин», – зазначила експерт.

Фахівець порадила вживати згущене молоко після обіду, щоб викид глюкози в кров не був різким. Проте, їсти продукт щодня не слід – може виникнути залежність. Діабет, інсулінорезистентність, порушення обміну речовин є протипоказаннями для вживання згущеного молока.

Фото з відкритих джерел