Медики назвали найкорисніший сік для здоров’я

Абсолютно всі фрукти та ягоди приносять користь для здоров’я людини, проте всі вони відрізняються різними властивостями. Медики пояснили, що не кожен фрукт підійде для щоденного вживання, пише “Жіночий Світ“.

У ході численних досліджень фахівці встановили, що тільки вишневий сік має мінімум протипоказань і його можна пити щодня.

Як зазначили лікарі, вишневий сік має просто унікальні властивості. Насамперед, його рекомендується вживати людям, які страждають на безсоння, приблизно за пару годин до відходу до сну. А ще сік вишні підвищує витривалість і його рекомендовано пити спортсменам і всім активним людям. Сік вишні містить антоціани, антиоксиданти, що підсилює приплив крові до м’язів і прискорює їх відновлення після важких фізичних навантажень.

А ще цей напій допоможе захистити серце, якщо його вживати щодня. Під час досліджень вчені довели, що вишневий сік нормалізує кров’яний тиск та рекордно знижує ризик виникнення інфаркту та інсульту. Цей напій також рекомендується пити пацієнтам із артритом. “Щоденне вживання вишневого соку призводить до помітного зниження рівня С-реактивного білка (СРБ), маркера запалення”, – пояснили медики.